هَٰذَا مِن فَضْلِ رَبِّي
1194 دفعه خوانده شده کد مطلب : 15153

آیا اوباما هم توهم توطئه دارد؟

پس از اقدام به تیراندازی در شهر Connecticut آمریکا،کنترل اسلحه ها به یکی از مهم ترین مسائل دولت آمریکا تبدیل شده است و خیلی ها تقصیر این اتفاق را بر گردن بازی های رایانه ای و رسانه ی خشن انداخته اند.

obama-1

از همین رو اوباما دستور ایجاد کار گروهی تخصصی را داده تا تحقیق در این مورد را آغاز کرده و برای سامان دهی آن اقدام نمایند. اعضای این کار گروه شامل جو بایدن (Joe Biden) معاون رئیس جمهور، سازمان NRA و بازیسازان و چند گروه دیگر هستند.

هنوز معلوم نیست که در این کار گروه چه کسی نماینده ی دنیای بازی های رایانه ای خواهد بود. طبق اطلاعات به دست آمده اولین جلسه ملاقات اعضای گروه هفته دیگر خواهد بود.

اعضای این گروه دور هم جمع می شوند تا با اشتراک افکار خود، راه حلی برای محدود کردن خشونت ها توسط سلاح گرم در آمریکا بیابند.

obama-3

رویترز در این مورد گزارش می دهد:

"کار گروه بایدن به دنبال این است که قانونی وضع نماید که استفاده از تفنگ ها و مسلسل ها ممنوع شود و همچنین به نقش بازی های رایانه ای و فیلم های سینمایی در این خشونت ها نگاهی خاص خواهد داشت و قصد دارد اجازه دسترسی به خدمات سلامت روانی را به مردم بیشتر نماید."

در 21 دسامبر، سازمان"National Rifle Association" کنفرانسی داشت که در آن رسما مسئول این خشونت ها را بازی های رایانه ای معرفی نمود.

حال سوال این است که آیا اوباما هم درمورد تاثیرات مخرب برخی از بازی های رایانه ای دچار توهم شده است؟

 

لینک خبر در سایت پردیس گیم

لینک این خبر در سایت gameinformer

لینک این خبر در سایت reuters

کپی برداری و نقل تمام یا قسمتی از این مطلب به هر شکل (از جمله برای همه نشریه‌ها، وبلاگ‌ها و سایت های اینترنتی) بدون ذکر منبع و نام نویسنده، ممنوع و حرام است و پی گرد قانونی دارد.

1 بار پسندیده شده
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

آخرین ارسال های انجمن

ارسال مطلب به ما

برای ارسال مطلب جهت انتشار در قسمت "به قلم دوستان" در وب سایت لطفاً مطلب خود را در قالب نرم افزار word همراه با ذکر نام و شماره تماس به نشانی پست الکترونیکی author@vgpostmortem.ir  ارسال نمائید.

جهت دریافت خبر نامه پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.

آمار بازدید

05355583
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
مجموع
9861
11985
21846
5019960
317719
485190
5355583