هَٰذَا مِن فَضْلِ رَبِّي
1141 دفعه خوانده شده کد مطلب : 15165

هیاهویی برای هیچ

obama-and-kids1

اوباما در زمان برگزاری کنفرانس مطبوعاتی خود خبر داد که به کنگره دستور داده تا درمورد رابطه بروز رفتارهای خشن و انجام بازی های رایانه ای و تاثیر آن بر ذهن جوانان تحقیق نمایند.

البته اوباما در طول این کنفرانس به بازی خاصی اشاره نکرد و بیشتر تاکید وی بر بازی هایی بود که در آن ها از سلاح گرم برای کشتار استفاده می شد.

او افزود:

"ما تا کنون از جهل در مورد تاثیرات منفی بازی های رایانه ای ضرر های بسیاری دیده ایم. بیشتر مشکلات ما از نداشتن دانش درمورد چگونگی همه گیر شدن خشونت در میان جوانان است. من پیش از این که طرحی پیرامون قانون حمل سلاح ارایه کنم، لازم می دانم که کمی بیشتر به این موضوع تاکید شود و تمام جوانب و ابعاد آن بررسی گردد."

اوباما از کنگره خواست تا مبلغ 10 میلیون دلار بابت مطالعه درمورد رابطه خشونت و بازی های رایانه ای در اختیار موسسه تحقیقاتی CDC قرار دهد.

وی در ادامه اینطور اظهار نظر کرد که:

"تولید کنندگان بازی های رایانه ای و تولیدات سرگرمی در قبال نرم افزارها، فیلم ها و بازی هایی که کودکان به آن ها دسترسی دارند مسئول هستند و باید به والدین آن ها پاسخگو باشند. "

در همین راستا هفته گذشته جو بایدن، با عده ای از بازیسازان و متخصصان رسانه دیدارهایی داشت که در این دیدارها به یافتن راه حلی برای جلوگیری از بروز رفتارهای خشن ناشی از انجام بازی های رایانه ای تاکید شد.

کپی برداری و نقل تمام یا قسمتی از این مطلب به هر شکل (از جمله برای همه نشریه‌ها، وبلاگ‌ها و سایت های اینترنتی) بدون ذکر منبع و نام نویسنده، ممنوع و حرام است و پی گرد قانونی دارد.

1 بار پسندیده شده
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

آخرین ارسال های انجمن

ارسال مطلب به ما

برای ارسال مطلب جهت انتشار در قسمت "به قلم دوستان" در وب سایت لطفاً مطلب خود را در قالب نرم افزار word همراه با ذکر نام و شماره تماس به نشانی پست الکترونیکی author@vgpostmortem.ir  ارسال نمائید.

جهت دریافت خبر نامه پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.

آمار بازدید

06155821
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
مجموع
6443
11854
72757
5804885
221988
438819
6155821