هَٰذَا مِن فَضْلِ رَبِّي
1187 دفعه خوانده شده کد مطلب : 21239

The Prophet

بسم الله الرحمن الرحیم

اثر هنری زیبا، برگرفته از بهترین کتاب نویسنده ای با ذهنی بیمار (جبران خلیل جبران) که شرح حال پیامبری با معیارهای غربی را روایت می کند. داستان شاعری به نام مصطفی که مردم از او و سخنان هذیانگونه اش همانند یک پیامبر استقبال می کنند و در نهایت به علت مخالفت وی با حکومت، به اعدام محکوم می شود.

The Prophet-01

در این اثر مغرضانه، نام شاعر پیامبر مسلک، مصطفی انتخاب شده که همانند مشرکان صدر اسلام، این توهین یکبار دیگر از طرف نویسنده علیه پیامبر اسلام مطرح می شود.
پیامبر ترسیمی جبران خلیل، شراب می نوشد و تولید شراب را امری مقدس می داند. از رابطه زنان و مردان نامحرم حمایت می کند و خودش هم ابایی از آن ندارد. شیطان را تطهیر می کند و برای او مرثیه سرایی می کند. برای خدا جسم قائل می شود و تناسخ را به وضوح در میان پیروانش تبلیغ می کند.

The Prophet-02 

متأسفانه چنین اثر سخیف و توهین آمیزی در کشور ما هم مورد اقبال گروهی به اصطلاح روشنفکر قرار گرفته و سخنان هذیانگونه این فرد، در کنار سخنان ائمه و پیامبر قرار داده می شود!
بهتر است وقت عزیزتان را بیهوده صرف دیدن این انیمیشن نکنید...

کپی برداری و نقل تمام یا قسمتی از این مطلب به هر شکل (از جمله برای همه نشریه‌ها، وبلاگ‌ها و سایت های اینترنتی) بدون ذکر منبع و نام نویسنده، ممنوع و حرام است و پی گرد قانونی دارد.

1 بار پسندیده شده

آخرین ارسال های انجمن

ارسال مطلب به ما

برای ارسال مطلب جهت انتشار در قسمت "به قلم دوستان" در وب سایت لطفاً مطلب خود را در قالب نرم افزار word همراه با ذکر نام و شماره تماس به نشانی پست الکترونیکی author@vgpostmortem.ir  ارسال نمائید.

جهت دریافت خبر نامه پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.

آمار بازدید

05712626
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
مجموع
13008
12374
68988
5331822
217612
457150
5712626