هَٰذَا مِن فَضْلِ رَبِّي
1306 دفعه خوانده شده کد مطلب : 21249

کیمیا

بسم الله الرحمن الرحیم

هر چی صبر کردم، ببینم کسی در مورد حواشی سریال کیمیا حرفی میزنه یا نه، دیدم انگار نه انگار!

منم قصد ندارم این سریال رو کالبدشکافی کنم که اصلاً ارزشش رو نداره، فقط می خوام به نکته ای تو این سریال اشاره کنم که هضمش برام سنگینه:

01

یه خانومی نقش دختر کیمیا رو بازی می کنه که اول اونو تو فرانسه می بینیم و بعد، دنبال مادرش به ایران میاد. تو سکانس های مربوط به فرانسه، این خانوم بی حجاب جلوی دوربین ظاهر میشه و بعد که وارد ایران میشه، حجاب می کنه. حالا ببینیم این خانم کیه:

02

ایشون خانم گلوریا هاردی، همسر ساعد سهیلی، بازیگر سینما و تلویزیون هستن که سه سال پیش با هم ازدواج کردن! و دارن تو ایران زندگی می کنن.

05

حالا این سوال پیش میاد که این خانم، که حالا به عنوان یه ایرانی داره توی کشور زندگی می کنه و زن یه فرد مسلمان شده! با چه مجوزی بدون حجاب جلوی دوربین حاضر شده!؟

04

آیا چون فرانسویه مجوز این رو داره که در خارج از ایران، جلوی دوربین تلویزیون دولتی کشور، کشف حجاب کنه؟ آیا اشکالی در این کار وجود نداره؟ اگه اینطوره، پس چرا برای دیگرانی که اونور کشف حجاب کردن اشکال تراشی می کنن و این همه جنجال برای اون ها درست میشه؟ مثلا چرا اون خانم چینی تو سریال پایتخت این شرایط رو نداشت و حتی تو سکانس های مربوط به چین هم حجاب کرده بود؟ چه کنیم با این همه تضاد و پارادوکس؟

 

کپی برداری و نقل تمام یا قسمتی از این مطلب به هر شکل (از جمله برای همه نشریه‌ها، وبلاگ‌ها و سایت های اینترنتی) بدون ذکر منبع و نام نویسنده، ممنوع و حرام است و پی گرد قانونی دارد.

1 بار پسندیده شده

آخرین ارسال های انجمن

ارسال مطلب به ما

برای ارسال مطلب جهت انتشار در قسمت "به قلم دوستان" در وب سایت لطفاً مطلب خود را در قالب نرم افزار word همراه با ذکر نام و شماره تماس به نشانی پست الکترونیکی author@vgpostmortem.ir  ارسال نمائید.

جهت دریافت خبر نامه پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.

آمار بازدید

05712658
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
مجموع
13040
12374
69020
5331822
217644
457150
5712658