هَٰذَا مِن فَضْلِ رَبِّي
1006 دفعه خوانده شده کد مطلب : 21279

Forest

بسم الله الرحمن الرحیم

روزانه چند ساعت از گوشی همراه هوشمند خود استفاده می کنید؟ آیا مدت زمان طولانی را صرف چک کردن شبکه های اجتماعی، بازی و... می کنید یا در زمان های کوتاه، اما پیاپی به سراغ گوشی خود رفته و با آن کار می کنید؟
اگر جزو این گروه از افراد هستید و گوشی هوشمند شما بیشتر زمان طلایی زندگی شما را از شما به سرقت می برد و از این موضوع ناراحت هستید، حتما برنامه فوق العاده Forest را روی گوشی خود نصب کنید تا زمان های به سرقت رفته را از گوشی همراهتان پس بگیرید...
روش کار به این صورت است که در مواقعی که شما درحال تمرکز برای انجام کاری هستید، می‌توانید در این نرم افزار دانه‌ای در جنگل کاشته و مشاهده کنید که ۳۰ دقیقه بعد این دانه کوچک به یک درخت تبدیل شده است. البته اگر شما در این مدت زمان، به سراغ گوشی بروید و برنامه را برای کار با گوشی نظیر چک کردن شبکه‌های اجتماعی و یا بازی کردن ترک کنید، درخت شما پژمرده خواهد شد و از بین خواهد رفت.
حالا اگر خودتان را مرد این میدان می دانید و عزمتان برای کمتر استفاده کردن از گوشی هوشمند جدی است، در پروسه به وجود آمدن جنگل این برنامه شرکت کنید و در نهایت از نتیجه جالب آن لذت ببرید.
استفاده از این نرم افزار را جدا به همه دوستان عزیزم توصیه می کنم. لطفا تجربیات خود را با دیگران هم درمیان بگذارید.

کپی برداری و نقل تمام یا قسمتی از این مطلب به هر شکل (از جمله برای همه نشریه‌ها، وبلاگ‌ها و سایت های اینترنتی) بدون ذکر منبع و نام نویسنده، ممنوع و حرام است و پی گرد قانونی دارد.

1 بار پسندیده شده

آخرین ارسال های انجمن

ارسال مطلب به ما

برای ارسال مطلب جهت انتشار در قسمت "به قلم دوستان" در وب سایت لطفاً مطلب خود را در قالب نرم افزار word همراه با ذکر نام و شماره تماس به نشانی پست الکترونیکی author@vgpostmortem.ir  ارسال نمائید.

جهت دریافت خبر نامه پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.

آمار بازدید

05733405
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
مجموع
547
14751
89767
5331822
238391
457150
5733405