هَٰذَا مِن فَضْلِ رَبِّي
1104 دفعه خوانده شده کد مطلب : 21355

Call of Duty: WWII

بسم الله الرحمن الرحیم
نجات سرباز زاسمن


فوق العاده، جذاب، پیشرفت چشمگیر در نسخه جدید
به جرأت می توان این نسخه از بازی را یک شاهکار نامید. همه چیز به شکلی کاملاً درست در سر جای خود قرار دارند؛ گرافیک چشم نواز، گیم پلی خوش دست و راحت، کارگردانی هوشمندانه و جذاب به همراه داستانی پرکشش، پکیجی به وجود آورده اند که واقعاً هر گیمری را سر ذوق می آورد.
اما نکته جالب در مورد داستان این بازی، عرض ارادت تمام قد آمریکا به یهود (اسرائیل فعلی) است. موضوعی که قرار است یادآوری آن (فداکاری های سربازان آمریکایی برای یهودیان در طول جنگ جهانی دوم) سرمشقی برای نسل جدید این کشور باشد.
داستان در زمان جنگ جهانی دوم روایت می شود و بازیکن در یکی از جوخه های پیشروی آمریکایی ایفای نقش می کند. در این جوخه، فردی یهودی به نام زاسمن (Zussman) حضور دارد که اگر چه شخصیتی به ظاهر حاشیه ای در داستان به نظر می رسد، اما به شکل زیرکانه ای همه داستان حول زندگی او در گردش است.
دنیلز (Daniels) پسرک آمریکایی که در کودکی نتوانسته از برادرش محافظت نماید و مانع مرگ وی شود، حالا در بزرگسالی سعی دارد تا ضعف دوره کودکیش را به گونه ای دیگر جبران نماید و با این نیت وارد مأموریت جسورانه و خطرناکی می شود...
نمایش اسارت زاسمن و تلاش های بی دریغ دنیلز برای بسیج جوخه تحت فرمانش تا نجات زاسمن، اوج تلاش کارگردان بازی برای نشان دادن ارادت خود به یهود است.
در یک کلام می توان پیام بازی را بدین شکل بیان نمود که:
"دنیلز ناموفق در نجات برادر همخون اینبار در نجات برادر هم آرمانش موفق عمل می کند و وی را نجات می دهد! این است مفهوم برادری آمریکا و اسرائیل و اینگونه نیز باقی خواهد ماند...

کپی برداری و نقل تمام یا قسمتی از این مطلب به هر شکل (از جمله برای همه نشریه‌ها، وبلاگ‌ها و سایت های اینترنتی) بدون ذکر منبع و نام نویسنده، ممنوع و حرام است و پی گرد قانونی دارد.

1 بار پسندیده شده

آخرین ارسال های انجمن

ارسال مطلب به ما

برای ارسال مطلب جهت انتشار در قسمت "به قلم دوستان" در وب سایت لطفاً مطلب خود را در قالب نرم افزار word همراه با ذکر نام و شماره تماس به نشانی پست الکترونیکی author@vgpostmortem.ir  ارسال نمائید.

جهت دریافت خبر نامه پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.

آمار بازدید

06138438
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
مجموع
914
14127
55374
5804885
204605
438819
6138438