هَٰذَا مِن فَضْلِ رَبِّي
909 دفعه خوانده شده کد مطلب : 21357

The Dark Tower

بسم الله الرحمن الرحیم

داستانی تامل برانگیز، روایتی ناقص، هدفی نامعلوم!
برج تاریک استعاره ای نامعلوم است که روایت بد و ناقص کارگردان به ابهامات آن افزوده است. این که برج تاریک چیست؟ چه خاصیتی دارد؟ چه کسی آن را ساخته؟ ساختار داخلی اش به چه شکل است؟ آیا کسی درون آن ساکن است؟ و... مجموعه سوالاتی هستند که تا انتهای فیلم همچنان ذهن بیننده را مشغول خواهند کرد و برای هیچ یک پاسخ قانع کننده ای ارائه نمی شود. به نظر می رسد که در ابتدا تصمیم کارگردان ساخت مقدمه ای برای شروع یک داستان بلند و پرجزئیات بوده که در ادامه از این کار منصرف شده و آن را نیمه کاره رها کرده است!!
به جز بازی زیبای متیو مک‌کانهی، بازی شاخصی در این فیلم دیده نمی شود. نقش مک کانهی که بسیار یادآور شخصیت لوسیفل در بازی El Shaddai: Ascension of the Metatron است و برجی که تعادل دنیا را عهده دار است، از نکات مهم و قابل تامل در این اثر به شمار می روند.

کپی برداری و نقل تمام یا قسمتی از این مطلب به هر شکل (از جمله برای همه نشریه‌ها، وبلاگ‌ها و سایت های اینترنتی) بدون ذکر منبع و نام نویسنده، ممنوع و حرام است و پی گرد قانونی دارد.

1 بار پسندیده شده

آخرین ارسال های انجمن

ارسال مطلب به ما

برای ارسال مطلب جهت انتشار در قسمت "به قلم دوستان" در وب سایت لطفاً مطلب خود را در قالب نرم افزار word همراه با ذکر نام و شماره تماس به نشانی پست الکترونیکی author@vgpostmortem.ir  ارسال نمائید.

جهت دریافت خبر نامه پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.

آمار بازدید

06137614
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
مجموع
90
14127
54550
5804885
203781
438819
6137614