هَٰذَا مِن فَضْلِ رَبِّي
871 دفعه خوانده شده کد مطلب : 21359

League of Gods

بسم الله الرحمن الرحیم

جلوه های بصری بسیار عالی، ماجرایی سردرگم، فاکتورهای آشنا برای مخاطبان قدیمی

حس خوب غرق شدن در دنیای اسرارآمیزی که بی شباهت به دنیای پرماجرای بازی های رایانه ای نیست، باعث شده تا تماشای این فیلم برای علاقه مندان به بازی های رایانه ای بسیار دلچسب و مفرح باشد. عبور از شهرهای عجیب و غریب و مواجهه با انسان هایی با قدرت های مافوق بشری، درگیری با جادو و رخنه شیاطین در میان انسان ها (به طور خاص در این فیلم، رخنه در منبع قدرت- پادشاه انسان ها) جذابیت فیلم را دو چندان کرده است.
البته در این بین جلوه های بصری بسیار حرفه ای و صحنه پردازی و کارگردانی جلوه های ویژه این اثر را هم نباید نادیده گرفت، هر چند که گه گاه این مورد باعث خستگی بیننده و از رمق افتادن برخی سکانس ها در فیلم می شد. با این حال هنوز هم معتقدم آینده سینمای چین بسیار روشن و درخشان خواهد بود.

کپی برداری و نقل تمام یا قسمتی از این مطلب به هر شکل (از جمله برای همه نشریه‌ها، وبلاگ‌ها و سایت های اینترنتی) بدون ذکر منبع و نام نویسنده، ممنوع و حرام است و پی گرد قانونی دارد.

1 بار پسندیده شده

آخرین ارسال های انجمن

ارسال مطلب به ما

برای ارسال مطلب جهت انتشار در قسمت "به قلم دوستان" در وب سایت لطفاً مطلب خود را در قالب نرم افزار word همراه با ذکر نام و شماره تماس به نشانی پست الکترونیکی author@vgpostmortem.ir  ارسال نمائید.

جهت دریافت خبر نامه پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.

آمار بازدید

06138189
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
مجموع
665
14127
55125
5804885
204356
438819
6138189